Author: 9***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfectttt like a high end brand get it for sure and likee please تحفه يا بنات كانو براند غالي خدوه وانتو مغمضين و لايك بليز😂💕💕
顏色: 無色 | 尺寸: 均碼 | 1 photo(s)
Price: HK$25.00
one-size
| Color | Clear |
| Ingredients Attributes | Cruelty-Free |
| Benefits | Defining |
| Finish | Matte |
| Texture | Liquid |
| Type | Eyebrow Gel |
| 高度 | 11.9 cm |
| 長度 | 1.8 cm |
| 寬度 | 1.8 cm |
| 淨容量 | 4.3 ml |
| SKU | sb2305242321360910 |
Overall Rating: 4.94/5
Author: 9***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfectttt like a high end brand get it for sure and likee please تحفه يا بنات كانو براند غالي خدوه وانتو مغمضين و لايك بليز😂💕💕
顏色: 無色 | 尺寸: 均碼 | 1 photo(s)
Author: C***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it was bigger and better than expected, 10/10 would recommend and buy again, pls like 🙏
顏色: 無色 | 尺寸: 均碼 | 3 photo(s)
Author: n***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This is one of the best brow gel I have this is the third time I’ve repurchased
顏色: 無色 | 尺寸: 均碼 | 1 photo(s)
Author: m***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: What you see is what you get. I would recommend setting it with a brow powder or pencil for extra longevity, especially in humid or hot weather. Overall, for the price, this is a great product that delivers on its promises. I'd recommend it to anyone looking for a simple, effective, and affordable brow gel.
顏色: 無色 | 尺寸: 均碼 | 3 photo(s)